امروز : پنج شنبه, 19 تیر 1399
» » نصب 3338 کنتور فهام برای چاه های کشاورزی گلستان
[not-category=1,2,3,4,5,6,7,8,9,10]
» » نصب 3338 کنتور فهام برای چاه های کشاورزی گلستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: از مجموعه پنج هزار و 230 چاه کشاورزی در استان گلستان سه هزار و 338 مورد مجهز به کنتور فهام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان «علی اکبر نصیری» ظهر پنجشنبه 5 تیرماه در بازدید مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) از مرکز پایش کنتورهای فهام استان گلستان گفت: نزدیک به 10 هزار کنتور دیماندی و سه فاز در استان گلستان وجود دارد که در مرکز پایش کنتورهای فهام کنترل می شود.

 وی ادامه داد: علاوه بر قرائت کنتورها کار اصلی که در این مرکز انجام می شود بحث کنترل بار مشترکین صنعت، تجاری و کشاورزان است.

 نصیری متذکر شد: شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با هشت هزار و 500 مشترک دیماندی و سه فاز به منظور گذر از پیک مصرف برق در تابستان انعقاد تفاهم دارد.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: پتانسیل صرفه جویی مصرف برق بر اساس این تفاهم نامه ها بالغ بر 100 مگاوات است، تأکید کرد: با همکاری صورت گرفته دریکی از روزهای گذشته بالغ بر 80 مگاوات صرفه جویی در این بخش اتفاق افتاده است.

 نصیری تأکید کرد: در چند روز گذشته میانگین 100 مگاوات صرفه جویی داشتیم و توانستیم که اوج مصرف برق را مدیریت کنیم و این مهم باعث شده که به صنعت برق کشور کمک شود و استان گلستان در نقطه سبز قرار گیرد.

 وی بیان کرد: از مجموعه پنج هزار و 230 چاه کشاورزی در استان گلستان سه هزار و 338 مورد مجهز به کنتور فهام شده است.

نصب 3338 کنتور فهام برای چاه های کشاورزی گلستان

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.